Продавець ГІДРОБАК розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
22 відгуків
гибкие резервуары и емкости ГидроБак

Пожарные резервуары

Дороговизна прокладки трубопроводов на дальние расстояния и использование их только в экстремальных случаях, делает наличие пожарных резервуаров наиболее приемлемой альтернативой.

Пожарный запасы воды в гибких резервуарах обеспечивают круглогодичную противопожарную защиту промышленных и природных объектов.

Возможность своевременной подачи воды из резервуара для тушения пожара, находящегося непосредственно на защищаемом объекте, способствует локализации и ликвидации возгорания в кратчайшие сроки, что наиболее важно на территориях промышленных предприятий.

Невелика вага гибкиих пожежних резервуарів, корозійна стійкість, зручність в монтажі і ремонтопридатність м'яких пожежних резервуарів є перевагами порівняно з резервуарами для гасіння пожежі інших типів.

Підготовка ємності до наповнення водою займає 3-5 хвилин: розстилається на майданчику, підключається зливо-наливна арматура, всмоктуючі рукава, по яких вода надходить у ємність.

ПЕРЕВАГИ Гнучких ПОЖЕЖНИХ РЕЗЕРВУАРІВ

  • Відсутність необхідності підготовки майданчика під установку, простота перевезення порожніх резервуарів;
  • Можливість використовувати пожежні ємності в різних рельєфах місцевості. Надійна робота в умовах низьких температур;
  • Простота і швидкість підготовки ємності до прийому води;
  • Багаторазове використання резервуарів, тривалий термін експлуатації;
  • Використання м'яких пожежних резервуарів економічно вигідно через зниження трудовитрат при монтажі та встановленні, зниженні транспортних витрат на доставку порожніх ємностей.
в виде спискав виде галереи

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner